Funkcja w Stowarzyszeniu:
Skarbnik Zarządu Głównego


Wykształcenie, wykonywany zawód:
Magister nauk o rodzinie, posiada przygotowanie pedagogiczne w zakresie prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą odnośnie przygotowania do życia w małżeństwie i rodzinie; tytuł uzyskany na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w 2001 r. Doradca rodzinny pracujący od 1991 roku z parami narzeczonych w ramach przygotowań bezpośrednich do sakramentu małżeństwa. Przeszkolony przez Ośrodek Promocji i Wspierania Rodziny Stowarzyszenia Rodzin Katolickich doradca osób z syndromem poaborcyjnym. Ponadto posiada studia podyplomowe w zakresie psychologii zarządzania - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oraz w zakresie rachunkowości - Uniwersytet Szczeciński.


Doświadczenie w nauczaniu NPR:
Instruktor Naturalnego Planowania Rodziny uprawniony przez PSNNPR do kształcenia nauczycieli i indywidualnego nauczania metody objawowo – termicznej podwójnego sprawdzenia prowadzonego od 2001 r. jako nauczyciel i członek stowarzyszenia. W PSNNPR w Oddziale Szczecińskim od 2013 r. pełniący funkcję skarbnika, a od 2016 r. - prezesa.


Zainteresowania/ hobby:

  • Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi, i nowe miejsca, lubię czytać: najbardziej Biblię i poezję, słuchać ptaków i muzyki poważnej, a nawet disco polo. Lubię tańczyć i jeździć rowerem, pływać, spacerować. Rozmawiać i dyskutować.
  • Cieszę się życiem.

Stan rodzinny:

Żona od 33 lat i matka dwójki dzieci.