O sklepie

Szanowni Państwo!

Informujemy, że z powodu przerwy urlopowej od dnia 16.01 do 24.01.2019 nie będziemy realizować zamówień w naszym sklepie. Przepraszamy za tę niedogodnośc i zapraszamy ponownie od 25.01. W wymienionym okresie nieprzerwanie będzie działać nasza poczta mailowa.

Sklep internetowy ulokowany na stronie www.psnnpr.com  prowadzony jest przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny zarejestrowane zostało w Warszawie w 1989 roku jako niedochodowa organizacja pozarządowa. Komitet Organizacyjny tworzyli nauczyciele naturalnego planowania rodziny, którzy uzyskali dyplomy Angielskiego Stowarzyszenia Nauczycieli NPR (National Association of NFP Teachers), w rezultacie kursu prowadzonego przez angielskich specjalistów: dr Annę Flynn i dr Alinę Lichtarowicz.

Celem Stowarzyszenia jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej płodności i jej fizjologicznych uwarunkowań - nauczanie metod rozpoznawania płodności, przygotowanie rodziców do poczęcia dziecka, popularyzacja naturalnych porodów i karmienia piersią. Na program Stowarzyszenia składają się także takie zagadnienia jak profilaktyka uzależnień i chorób przenoszonych drogą płciową. Działania te prowadzą do poprawy zdrowia psychofizycznego polskiego społeczeństwa, umacniają rodzinę i budzą szacunek do życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

PSN NPR utrzymuje się głównie ze składek członkowskich oraz z darowizn i dotacji.

Dochody z funkcjonowania sklepu internetowego w całości przeznaczane są na działalność statutową Stowarzyszenia.

Naszych instruktorów i nauczycieli oraz dorodców życia rodzinnego zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio na adres mailowy podany poniżej. W sprzedaży hurtowej zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny!

Dane kontaktowe sklepu internetowego:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ul. Wiejska 13 lok. 4b

00-480 Warszawa

tel. +48 22 622 97 75

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konto Stowarzyszenia:

Bank Ochrony Środowiska S.A., Al. Jana Pawła II nr 12, Warszawa

Nr rachunku: 43 1540 1157 2115 6681 0463 0012