23 stycznia 2024 r. w centrum prasowym Katolickiej Agencji Informacyjnej w Warszawie odbyła się gala wręczenia statuetek „Przyjaciel Życia”.
Pierwszą statuetkę „za wkład w dzieło ochrony życia i godności człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci” otrzymała dr n. med. Ewa Ślizień-Kuczapska, specjalista położnik-ginekolog i NaProTECHNOLOGY, prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

W laudacji odczytanej przez Magdalenę Guziak-Nowak, dyrektora ds. edukacji Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka, przed wręczeniem wyróżnienia dr n. med. Ewie Ślizień-Kuczapskiej, usłyszeliśmy m.in.: – Pragniemy podkreślić, że wiele z aktywności zawodowych Pani Doktor, choć wydawać by się mogły zwyczajnymi zadaniami wpisanymi w pracę ginekologa i położnika, w czasach, kiedy trzeba walczyć o życie każdego nienarodzonego dziecka, urasta do rangi tak potrzebnego nam wszystkim świadectwa.

Szczegółową relację z tego wydarzenia można znaleźć tutaj: https://pro-life.pl/wreczenie-wyroznien-przyjaciel-zycia-2024/

Serdeczne gratulacje Pani Prezes!

Galeria zdjęć

wstecz